logo

NIEUWS

  • Nieuwsbrief IJsselvliet weer uit

    26/04/2012

    De nieuwsbrief van IJsselvliet organisatieadviseurs is weer uit. Opgemaakt en geredigeerd door MIRVI, als vanouds.

  • MW ArboSupport klaar voor de beurs

    17/04/2012

    Met een vernieuwde huisstijl is ook MW ArboSupport helemaal klaar voor de Bedrijven Contact Dagen Drenthe. 

  • PPE Almelo weer online!

    16/04/2012

    Klanten gaan altijd voor bij kunststofspecialist PPE Almelo en daarom was de website al een tijdje inactief. Maar nu is PPE weer online!

Van der Laan notariaat start in stijl

Op 7 februari a.s. opent Van der Laan notariaat haar deuren in Oldebroek. MIRVI ontwikkelde een huisstijl voor het notariaat.

Het logo moest frisheid en eenvoud uitstralen. Uitgangspunt voor het beeldmerk was een anker. Van der Laan notariaat wil namelijk houvast bieden. In het drukwerk heeft het anker een zilvergrijze kleur, waardoor de huisstijl een heel eigen uitstraling heeft gekregen. 

Klik op het beeldmerk van Van der Laan notariaat voor een impressie van de huisstijlmiddelen.

MIRVI zal binnenkort ook een website voor Van der Laan ontwerpen en bouwen. Tot die tijd kunnen belangstellenden terecht op de tijdelijke website. Daar zijn alvast de contactgegevens van het notariaat te vinden en informatie over het gratis inloopspreekuur.