logo

NIEUWS

  • Nieuwsbrief IJsselvliet weer uit

    26/04/2012

    De nieuwsbrief van IJsselvliet organisatieadviseurs is weer uit. Opgemaakt en geredigeerd door MIRVI, als vanouds.

  • MW ArboSupport klaar voor de beurs

    17/04/2012

    Met een vernieuwde huisstijl is ook MW ArboSupport helemaal klaar voor de Bedrijven Contact Dagen Drenthe. 

  • PPE Almelo weer online!

    16/04/2012

    Klanten gaan altijd voor bij kunststofspecialist PPE Almelo en daarom was de website al een tijdje inactief. Maar nu is PPE weer online!

NIEUW in Nederland: de Academie

De Academie is een opleidings- en onderzoeksprogramma voor ondernemers van middelgrote bedrijven met de ambitie om door te groeien. MIRVI maakte een logo en huisstijl voor de Academie.

logo_academie

De Academie is een initiatief van IJsselvliet organisatieadviseurs en Vlerick Leuven Gent Management School. IJsselvliet vroeg MIRVI om een eigen huisstijl te ontwikkelen voor de Academie. In het logo en de huisstijl moest wel duidelijk naar voren komen dat de Academie bij IJsselvliet hoort. Daarom werd gekozen voor dezelfde lettertypes en kleuren.

MIRVI ontwikkelde een aantal Office-sjablonen en communicatiemiddelen om bekendheid te geven aan de Academie. Zo werd er een informatiefolder gemaakt en een extra nieuwsbrief

Meer weten?

Meer weten over de Academie? Op 15 maart 2011 is er een informatiebijeenkomst in Hellendoorn. Neem voor meer informatie contact op met Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.